Zawieszenie klubu od 28.12.20

Zawieszenie klubu od 28.12.20

27 grudnia 2020 Blog 0

Drodzy Klubowicze i wszyscy goście!

Analizowaliśmy, konsultowaliśmy – ale polegliśmy. Nowe rozporządzenie wchodzące w życie od dnia 28.12.2020 roku całkowicie blokuje nam możliwość działania.

Ograniczenia, zakazy i nakazy obowiązujące na obszarze, na którym wystąpił stan epidemii
§ 10. 1. Do dnia 17 stycznia 2021 r. ustanawia się zakaz prowadzenia przez przedsiębiorców w rozumieniu przepisów
ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (Dz. U. z 2019 r. poz. 1292 i 1495 oraz z 2020 r. poz. 424 i 1086) oraz przez inne podmioty działalności polegającej na prowadzeniu:

2) basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness, z wyłączeniem basenów, siłowni, klubów i centrów fitness:
a) działających w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów,
b) dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych;

Reasumując, nasz rząd zabrania nam ćwiczyć w klubach fitness/siłowniach do 17.01.2021 r. chyba, że należymy co członków kadry narodowej (wymagana specjalna legitymacja).

Zarówno dla nas jak i całej branży decyzja jest niezrozumiała ponieważ każdego dnia przestrzegaliśmy obowiązujących zasad tak aby Wasz trening mógł odbywać się w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

W związku z powyższym karnety obowiązujące w naszym klubie będą BEZPŁATNIE zamrożone od poniedziałku (28.12) i przedłużone o okres zamknięcia. Po ponownym otwarciu klubu POMNIEJSZYMY opłatę za styczeń o ilość dni jakie byliśmy zamknięci.

W okresie zamrożenia ŻADNE ŚRODKI NIE BĘDĄ POBIERANE!


Zachęcamy Was do kontynuowania aktywności fizycznej w warunkach domowych choć wiemy, że odbiega to od tego do czego się przyzwyczailiśmy. Mamy nadzieję, że decyzja rządu jest chwilowa i że już wkrótce ponownie się zobaczymy.

Kontaktujcie się z nami przez Facebook-a lub mailowo na legionowo@renovatiofitness.pl (Podczas lockdown-u w klubie nikogo nie ma). Jeżeli macie ochotę z nami porozmawiać zostawcie numer telefonu a my oddzwonimy tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Bądźcie z nami ponieważ bez Was nasza praca nie ma sensu.

Już tęskniący zespół Renovatio Fitness & Gym