Zamrożenie karnetów podczas lockdownu

Zamrożenie karnetów podczas lockdownu

27 grudnia 2020 Blog 0

Drodzy Klubowicze,

informacje dotyczące aktualnego przepisu zamieściliśmy w poprzednim wpisie (’Zawieszenie klubu od 28.12.20′). Znajdziecie go poniżej w dziale aktualności oraz na naszym Facebook-u (prosimy się nim zapoznać). Niniejszy wpis dotyczy członków obiektu, którzy mają AKTYWNE karnety.

Karnety obowiązujące w naszym klubie będą BEZPŁATNIE zamrożone od poniedziałku (28.12) i przedłużone o okres zamknięcia. Po ponownym otwarciu klubu (17.01.21) POMNIEJSZYMY opłatę za styczeń o ilość dni jakie byliśmy zamknięci. W okresie zamrożenia ŻADNE ŚRODKI NIE BĘDĄ POBIERANE!

!!!WAŻNE!!!

Dla klientów, którzy nie chcą ćwiczyć do końca stycznia:

– możliwość bezpłatnego zamrożenia karnetu na cały styczeń

zamrożenie możliwe WYŁĄCZNIE po zgłoszeniu chęci zamrożenia karnetu drogą e-mailową na adres: legionowo@renovatiofitness.pl (prosimy nie dzwonić podczas lockdownu w klubie nikt nie pracuje)

– możliwość zamrożenia karnetu nie skutkuje wstecz

Informujemy, że recepcja wznowi pracę po zakończeniu narodowej kwarantanny. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail: legionowo@renovatiofitness.pl. lub przez stronę na Facebook-u. Będziemy odpowiadać na wszystkie Wasze zapytania najszybciej jak to możliwe. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość oraz o sprawdzanie folderu SPAM (niestety zdarza się, że nasze odpowiedzi tam wpadają).

Dziękujemy, że z nami jesteście w tak trudnych czasach i mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy do normalności. Pamiętajcie proszę, że Wasz wybór jest ważny i ma wpływ na naszą przyszłość.