Zawieszenie klubu od 17.10.20

Zawieszenie klubu od 17.10.20

16 października 2020 Blog 0

Drodzy Klubowicze i wszyscy goście!

Z przykrością informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów od soboty 17.10.2020 r. działalność klubów fitness, basenów i aquaparków zostanie zawieszona do odwołania.

Zarówno dla nas jak i całej branży decyzja jest niezrozumiała ponieważ każdego dnia przestrzegaliśmy obowiązujących zasad tak aby Wasz trening mógł odbywać się w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

W związku z powyższym karnety obowiązujące w naszym klubie będą BEZPŁATNIE zamrożone od soboty (17.10) i przedłużone o okres zamknięcia. Po ponownym otwarciu klubu POMNIEJSZYMY opłatę za kolejny okres o ilość niewykorzystanych dni w październiku.

W okresie zamrożenia ŻADNE ŚRODKI NIE BĘDĄ POBIERANE!

Zachęcamy Was do kontynuowania aktywności fizycznej w warunkach domowych choć wiemy, że odbiega to od tego do czego się przyzwyczailiśmy. Mamy nadzieję, że decyzja rządu jest chwilowa i że już wkrótce ponownie się zobaczymy.

Kontaktujcie się z nami przez Facebook-a lub mailowo (legionowo@renovatiofitness.pl). Jeżeli macie ochotę z nami porozmawiać zostawcie numer telefonu a my oddzwonimy tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Bądźcie z nami ponieważ bez Was nasza praca nie ma sensu.

Już tęskniący zespół Renovatio Fitness & Gym